Energia zblízka

Prezývka Heslo  
Zapamätaj si ma Zabudol som heslo Registrácia

Povedali o nás

08.10.2012

Projekt Energia zblízka obletel viac ako 20 škôl v Bratislave a okolí. Aký názor na projekt majú pedagógovia, ktorí sa so žiakmi projektu zúčastnili, sa môžete dozvedieť viac v článku.

Čo hovoria o projekte žiaci:

si môžete prečítať tu.

 

Čo hovoria o projekte učitelia:

Pani učiteľky z Bratislavy nám o využití poznatkov vo vyučovaní napísali:

"Už som využila na hodine informatiky zábavné a vyučbové hry z Vášho portálu. Poznatky sa využijú aj na fyzike a chémii."

"Aktívna forma učenia. Vyučovacia hodina bola výborne spracovaná. Dali by sa zlúčiť s témami na prírodovede."

Pani učiteľka z Bratislavy nám o návšteve Maťa a Lindy na ZŠ napísala:

"Podľa ohlasov detí bol váš projekt veľmi pozitívne prijatý, deťom sa páčil, a bol dobrou prípravou na náš Deň energie. Dovolím si touto cestou poďakovať sa vám a vášmu tímu za vynaložené úsilie, s nami strávený čas a zaujímavé informácie."

Ďalšie názory pedagogického zboru o návšteve Energie zblízka na ZŠ:

"Každý žiak dostal učebnicu a rôzne hry vo forme darčekov, aby sa k téme opakovane mohol vrátiť. Odporúčame vyhľadať si stránku  www.energiazblizka.sk . Tu si žiaci hravou formou môžu prehlbovať a osvojovať vedomosti z vlastivedy, fyziky a environmentálnej výchovy, napr. ako vzniká a čo spôsobuje skleníkový efekt. Deti  sa vyučovanie o energetike veľmi bavilo, najviac sa im však páčilo autíčko na vodu."

"O energii a nielen o nej, o životnom prostredí, aj o potrebe šetriť. Priviedli ste deti k tomu, aby začali uvažovať nad tým, aký bude o pár rokov život bez ropy."

"Hodina, ktorá deti zaujala, veľmi inšpiratívna. Najviac sa mi páčilo spôsob výkladu, otázky, pekne vypracovaná hodina."

"Moderne pripravené aktivity, aktívne zapájanie žiakov, forma odmien, zrozumiteľnosť úloh a "výkladu"."

"Pútavé rozprávanie o energii, jej využití."

Pani učiteľka zo Senca nám napísala o projekte Energia zblízka a návšteve v laboratóriu STUBA:

"Chceme sa hlavne Vám, ale aj celému kolektívu ľudí z FEI STU veľmi pekne poďakovať za skvelé prijatie, zaujímavý a pútavý program, ktorý ste pre nás pripravili v projekte Energia zblízka. Nadšenie detí nemalo konca kraja. Jeden žiak ma pobavil s tým, že to bol jeho najkrajší zážitok v živote, a o to nám všetkým asi aj ide. Bola by som rada keby aj o rok naša spolupráca pokračovala a fyzika okúzlila ďalšie deti (aj dospelých). Ďakujeme za krásne darčeky od Západoslovenskej energetiky."

Pani učiteľka z Bratislavy si myslí:

"Veľmi pekný prístup k deťom, práca s tabuľou, deti sa naučili veľa nových poznatkov zábavnou formou."

Odkaz pani učteľky z Bratislavy pre kolegov:

"Nech sa idú pozrieť, stojí to za to. :) "

Poďakovanie od pána riaditeľa:

"Dobrý deň,
pekne ďakujeme za ústretovosť a kvalifikovaný prístup pri realizácii projektu Energia zblízka v priestoroch našej školy."

 

©2009-2016 Západoslovenská energetika, a. s.